sobota, 26 máj 2018

PRIPRAVUJEME: vystúpenie FONTÁNA PRE PRINCEZNÚ a NEBERTE NÁM ZUZANU. Premiéra 27. mája 2018 v Štátnom divadle v Košiciach.

.

Spevácky odbor

Spev je oproti bežnému učebnému plánu rozšírený o predmet Hudobno - pohybová výchova ( HPV) pre žiakov v prípravnom štúdiu. V 3. ročníku 1. stupňa základného štúdia je rozšírený učebný plán o predmet Štúdiová prax, spevácky súbor. V 1. stupni 2. časti základného štúdia žiaci speváckeho oddelenia spolupracujú so školskou kapelou, či gitarovým súborom školy. Všetci žiaci majú možnosť navštevovať aj hodiny javiskového pohybu. Taktiež je rozšírená dĺžka trvania vyučovacej hodiny v niektorých predmetoch