sobota, 26 máj 2018

PRIPRAVUJEME: vystúpenie FONTÁNA PRE PRINCEZNÚ a NEBERTE NÁM ZUZANU. Premiéra 27. mája 2018 v Štátnom divadle v Košiciach.

.

Hudobný odbor

Hudobný odbor je oproti bežnému učebnému plánu rozšírený o predmet Hudobná výchova pre žiakov prípravného štúdia, o predmet Súborová hra od 3. ročníka prvej časti prvého stupňa základného štúdia a tiež o predmet Aranžovanie a kompozícia v druhom stupni základného štúdia. Žiaci sa prezentujú aj hrou v niektorej zo školských kapiel.  Taktiež je rozšírená dĺžka trvania vyučovacej hodiny v niektorých predmetoch hudobného odboru.