utorok, 23 október 2018

Udialo sa: vystúpenie FONTÁNA PRE PRINCEZNÚ a NEBERTE NÁM ZUZANU. Premiéra 27. mája 2018 v Štátnom divadle v Košiciach.

.

Ponúkame

.. ponúkame Vám program zostavený podľa vašich predstáv k rôznym príležitostiam ( oslavy, plesy, Deň detí, Mikuláš, detské domovy, domovy dôchodcov, program pre obce, mestské časti ... a iné )

V našom repertoári nájdete samostatné čísla - spevácke, tanečné a hudobné, ako aj spevácky, čí gitarový súbor, alebo pop rockovú kapelu.

Poskytneme vám aj moderátorov ( jednotlivcov aj dvojice ), ako aj kompletné predstavenia pre materské a základné školy ( hudobné rozprávky ), ale aj činoherné a muzikálové predstavenia pre mládež, čí dospelých divákov.

Do letných táborov a hotelových zariadení Vám sprostredkujeme animátorov pre deti, a to z radov našich študentov ( vysokoškolákov a maturantov )

Stačí sa na nás včas obrátiť a my Vám ,,ušijeme" program priamo na mieru